مباحثات

رسانه فکری تحلیلی حوزه و روحانیت
مشاور مدیر حوزه‌های علمیه در امور موقوفات حوزوی خبر داد؛

razavi-mehrحجت‌الاسلام و المسلمین سید جلال رضوی مهر، مشاور مدیر حوزه‌های علمیه در امور موقوفات حوزوی، در گفت‌وگو با خبرگزاری حوزه با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: در این همایش مدیران حوزه‌های علمیه مراکز استان‌ها، اساتید و مدیران مدارس علمیه با مدیران کل اوقاف و امور خیریه استان‌های کشور به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

وی افزود: نشست مقدماتی فرهنگ ترویج وقف ویژه اساتید و مدیران حوزه، اسفندماه سال گذشته با حضور نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه و آیت‌ﷲ حسینی بوشهری، مدیر حوزه‌های علمیه کشور و نمایندگانی از بیوت مراجع عظام و اساتید حوزه در قم برگزار شد و نشست اصلی مهرماه برگزار می‌گردد.

مشاور و نماینده رئیس سازمان اوقاف در امور حوزه‌های علمیه اضافه کرد: از برخی مراجع معظم تقلید و نماینده اوقاف و مدیر حوزه‌های علمیه و رئیس کمیته وقف و مسئول دبیرخانه دائمی همایش‌های وقف برای حضور در این همایش دعوت به عمل آمده است.

وی در ادامه با اشاره به فراخوان مقالات این همایش ابراز داشت: خوشبختانه مقالات متعددی از سوی اساتید حوزه به دبیرخانه ارسال کرده‌اند با محوریت عناوینی که در نشست مقدماتی درخواست شده بود.

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین رضوی مهر همچنین ابراز امیدواری کرد مدیران کل اوقاف استان‌ها و مدیران حوزوی سراسر کشور با همفکری و شناخت از ظرفیت استان‌ها بتوانند موقوفات جمعی با نیت واحد را برای حوزه‌های علمیه ایجاد کنند.

رده‌های مرتبط

پاسخ دهید