مباحثات

رسانه فکری تحلیلی حوزه و روحانیت

tabligh-fullبه گزارش خبرگزاری حوزه، هفدهمین شماره ویژه‌نامه «تبلیغ» کاری از جامعه مدرسین حوزه، شامل بخش‌های «رهنمودهای مراجع عظام تقلید»، «حماسه سیاسی»، «حماسه اقتصادی»، «دستاوردهای انقلاب اسلامی» و «اخبار»، در تیراژ ۱۰ هزار نسخه آماده و به منظور تبیین و تشریح اهداف و دستاوردهای نظام اسلامی، منتشر شده است و در آستانه ماه مبارک رمضان در اختیار مبلغان اعزامی به مناطق مختلف کشور قرار می‌گیرد.

بخش اول ویژه‌نامه تبلیغ، به رهنمودهای مراجع عظام تقلید و علما اختصاص یافته که در آن، توصیه‌ها و فرمایشات این بزرگواران درباره مسائل مختلف گردآوری شده است.

«حماسه سیاسی» یکی دیگر از بخش‌های این ویژه‌نامه مناسبتی می‌باشد که به نقش مقام معظم رهبری در خلق حماسه سیاسی و نیز روند برگزاری انتخابات ۲۴ خرداد و بازتا‌ب‌های آن در رسانه‌های داخلی و خارجی پرداخته است.

در بخش «حماسه اقتصادی» این ویژه‌نامه، به زمینه‌های شکل‌گیری مفهوم حماسه اقتصادی در فرمایشات مقام معظم رهبری، اصول بینشی حماسه اقتصادی، اصلاح الگوی مصرف و لزوم قطع وابستگی به نفت و دیگر مسائل اقتصادی اشاره شده است.

«دستاوردها» بخش دیگری از ویژه‌نامه تبلیغ است که به مهم‌ترین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف، در سال ۱۳۹۱ اختصاص یافته است.

بر پایه این گزارش، مبلغان اعزامی ماه مبارک رمضان با مطالعه آخرین بخش این ویژه‌نامه، در جریان اخبار و رویدادهای جهان اسلام قرار خواهند گرفت.

رده‌های مرتبط

پاسخ دهید