مباحثات

رسانه فکری تحلیلی حوزه و روحانیت

abbas-ka'biآیت‌ﷲ کعبی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی مشرق با اشاره به مواضع دبیر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: حضرت آیت‌ﷲ یزدی با دلسوزی و تلاش، همیشه به فکر وحدت جامعه مدرسین بودند و زحمات ایشان قابل تقدیر و ستودنی است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: ایشان از استوانه‌های حوزه‌های علمیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی افزود: اظهارات آیت‌ﷲ یزدی در مسیر تحقق وحدت است و جنبه کاملا دوستانه و درون‌حوزوی دارد و رسانه‌ها به این امر مهم دقت کنند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علیمه قم گفت: بنده از عمق جان به آیت‌ﷲ یزدی علاقه دارم و دعاگوی ایشان هستم و حفظ وحدت و تقویت جامعه مدرسین امری لازم است؛ همه با هم تلاش خواهیم کرد نهاد جامعه مدرسین با محوریت ایشان توانمندتر شود.

نماینده مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: همه اعضای محترم جامعه مدرسین بر اساس وظیفه شرعی و بر اساس تشخیص خود نظر می‌دهند و در جلسات جامعه مدرسین نیز آیین‌نامه‌ها و اساس‌نامه جامعه ملاک عمل است.

وی افزود: امیدواریم در طراز شأن و منزلت جامعه مدرسین و با حفظ جایگاه بزرگان و علمای اعلام در تحقق اهداف و مأموریت‌های جامعه مدرسین رو به جلو حرکت کنیم. جامعه مدرسین همچنان نقطه امید نیروهای متدین، ارزشی و انقلابی خواهد بود.

آیت‌ﷲ کعبی در پایان تأکید کرد: آسیب‌شناسی رفتار انتخاباتی جامعه مدرسین در جلسات داخلی تا رسیدن به نقطه نظرات مشترک ضرورت دارد.

به گزارش مشرق؛ آیت‌ﷲ یزدی در گفت‌وگوی دیروز خود با یکی از رسانه‌ها به بیان ناگفته‌هایی درباره رفتار چهره‌های مختلف اصولگرا و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ایام انتخابات پرداخته بود.

رده‌های مرتبط

پاسخ دهید