مباحثات

رسانه فکری تحلیلی حوزه و روحانیت
یک عضو هیات رئیسه جامعه مدرسین اعلام کرد:

اختصاصی مباحثات

یکی از اعضای هیئت رئیسه جامعه مدرسین از انتخاب هفت عضو جدید شورای عالی حوزه های علمیه سراسر کشور خبر داد.

این عضو هیات رئیسه به مباحثات گفت: با توجه به اتمام دور ششم شورای عالی حوزه، از مدتی پیش فرایند انتخاب اعضای دور هفتم درجامعه مدرسین آغاز شد.کمیسیونی انتخاب گردید و این کمیسیون طبق روال گذشته با مراجع عظام تقلید گفت وگوهایی داشتند.

وی افزود: پس از دریافت نظر مراجع عظام تقلید و مشورت های مختلف در جلسه امروز اعضای دور هفتم شورای عالی حوزه علمیه قم انتخاب شدند.

وی گفت: حضرات آیات رضا استادی، مرتضی مقتدایی، سید هاشم حسینی بوشهری، سید احمد خاتمی، جواد مروی، ، سید محمد غروی و علیرضا اعرافی  اعضای دور هفتم شورای عالی حوزه هستند.

گفتنی است شورای عالی حوزه‌های علمیه متشکل از شماری از مدرّسان و بزرگان است که سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی کلان در بخش‌های مختلف آموزشی، اخلاقی، تبلیغی و اجتماعی حوزه علمیه قم و سایر حوزه‌های وابسته به آن را بر عهده دارد. نامزدهای عضویت در این شورا از سوی جامعه مدرسین به رهبر انقلاب و مراجع تقلید معرفی می‌شوند و پس از تأیید، به عضویت شورا در می‌آیند.

در همین زمنیه:

رده‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

  1. سید محسن 

    کاش می شد در مورد این افراد و ظرفیت های مدیریتی آنها کار می کردید، این آقایان تا چه حد کار مدیریتی انجام داده اند؟؟
    چرا حوزه باور نمی کند که مدیریت امروزه یک علم است و با صفای باطن و نماز شب و خلوص نیت نمی شود مجموعه ای به این بزرگی با ظرفیت جهانی را مدیریت کرد.

  2. طلبه 

    آیا وجود بعض این عزیزان از جمله اقتضائات مسائل سیاسی نیست؟!
    ای کاش حوزه در زیر سایه مرجعیت اداره شود

پاسخ دهید